Do odpočtu zbývá: 45 let 47 dnů 16 hodin 50 minut 36 vteřin

Věrnostní program SvětBot.cz

 

Obecné informace k věrnostnímu programu

Počínaje 1.květnem 2018 jsme pro Vás připravili speciální věrnostní slevu ve výši 5% na veškeré nezlevněné zboží. Snažili jsme se věrnostní program co nejvíce zjednodušit, a proto pro aktivaci zmíněné slevy nemusíte hledat jaká je výše Vašich objednávek, opisovat slevové kódy nebo hlídat stav věrnostních bodů, ale pro aktivování věrnostní slevy stačí udělat pouze tyto tři jednoduché kroky:

1) Zaregistrovat se

2) Souhlasit s odběrem newsletterů (tj. informačních emailů o novinkách a právě probíhajících akcích)

3) Přihlásit se pod tímto nově vytvořeným účtem.

 

Otázky a odpovědi:

Jak se zaregistrovat pro získání věrnostní slevy?

Pro vytvoření účtu stačí kliknout zde (nebo na tlačítko „Přihlášení / Registrace“ umístěné na vrchní liště), dále na tlačítko „Registrovat“ a v nově otevřeném okně vyplnit všechny požadované údaje.

 

Pokud jsem již vytvořil(a) účet v minulosti, musím se pro získání slevy registrovat znovu?

Nemusíte, stačí se přihlásit a sleva se automaticky aktivuje.

 

Mám vytvořený účet, ale neodebírám nebo nechci odebírat newslettery. Aktivuje se mi věrnostní sleva?

Nikoliv, pro získání slevy musíte splnit všechny tři výše uvedené podmínky. Pokud newslettery neodebíráte, pak se ovšem stačí jednoduše přihlásit a v nastavení svého účtu tuto možnost povolit.

 

Při pokusu o přihlášení se mi zobrazuje hláška „Špatné uživatelské jméno nebo heslo.“, co mám dělat?

Pokud se Vám zobrazila tato hláška, pak jste zadal(a) jiný přihlašovací email nebo heslo, než jaké jste zadal(a) při registraci. Zkuste tedy nejprve zadat jiné přihlašovací údaje. Pokud víte, že zadaný email je správný, pak si stačí obnovit heslo kliknutím na tlačítko „Přihlášení / Registrace“ umístěné na vrchní liště, zde vyplnit Váš email a kliknout na tlačítko „Zaslat přístup“. Pokud si však nevzpomínáte na přihlašovací email, pak se řiďte dle následující odpovědi.

 

Nevzpomínám si na žádné přihlašovací údaje, jak mám postupovat?

V případě, že si nevzpomínáte na přihlašovací email nebo Vám nelze obnovit heslo, pak doporučujeme vytvořit zcela nový účet. Nepřijdete tím o žádné výhody. Jak se zaregistrovat najdete u první otázky.

 

Jak poznám, že je věrnostní sleva aktivní?

Při splnění všech tří výše uvedených podmínek se sleva automaticky aktivuje hned po přihlášení. Poznáte to tak, že úplně každý produkt na webu bude zlevněný. Na předem zlevněných produktech sice k žádné další slevě nedojde, ale na nezlevněné produkty se automaticky uplatní sleva 5%.

 

Před přihlášením byla na produkt sleva 20%, po přihlášení se však nezvýšila na 25%. Proč?

Věrnostní sleva platí pouze na nezlevněné produkty a nelze kombinovat s žádnými jinými slevami.

 

Dříve byla věrnostní sleva 10%, nyní 5%. Proč došlo ke snížení?

Věrnostní slevu jsme skutečně snížili z 10 na 5 procent. Ke snížení došlo z důvodu zavedení dalších bonusů pro Vás, jako je doprava na vše zcela zdarma, stejně jako vrácení zboží opět zcela zdarma..

 

Po přihlášení se mi u produktu nezobrazuje věrnostní sleva, co mám dělat?

Pokud jste úspěšně splnil(a) všechny tři výše uvedené podmínky a po přihlášení stále vidíte jakýkoliv produkt za plnou cenu, pak se jedná o technickou závadu, o které nás prosím informujte mailem na svetbot@svetbot.cz nebo telefonicky na čísle 703 145 646, a to ve všední dny od 8:00 do 16:00. To samé platí v případě jakýchkoliv jiných otázek či dotazů, na které zde nebylo odpovězeno.

+420 703 145 646

Po - Pá 8:00 - 16:00

0 ks
Košík: 0
0 ks
  • Kontakt
  • Prodejny